Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Tom en de eierdief by M. Moree-Schipper De pap en man van Tom zijn boos. Boos op een dief. Die dief steelt hun eieren maar wie is de dief? Tom en zijn vriend Sam gaan op zoek naar de dief. Tom zoekt z... »
Het vuur van Louise by Judith Eiselin Op een gure januaridag komen vier Nederlandse jongeren aan op Mortimer Mansion, een kostschool voor bijzonder onderwijs in Cornwall. In dit typisch Britse kaste... »
Vakantiebrieven by Stacia Deutsch De PAL's brengen de voorjaarsvakantie dit jaar niet samen door! Pru blijft in Miradero om haar vader te helpen op de boerderij, Abigail gaat op bezoek bij haar ... »
Het eerste gevecht by Erin Hunter De nieuwe serie Het ontstaan van de Clans neemt de lezer mee terug naar het begin van de Clans, toen de katten zich vestigden in het bos en de krijgscode begonn... »
Het levende hoofd by Els Pelgrom & Sylvia Weve <p>Na vijftien jaar stilte verschijnt er een nieuw jeugdboek van Els Pelgrom: <em>Het levende hoofd</em>. Gouden Penseel-winnaar Sylvia Weve maakte er schittere... »
Een spannende zomer op Paardenheuvel by Joke Reijnders Nina en Finn wonen op Paardenheuvel, de manege van hun ouders. Samen met haar beste vriendin Rozemarijn maakt Nina veel buitenritten in de omgeving om te traine... »