Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Zeemeerman by Hélène Vijver Zakenman William de Vrede is te zwaar, zijn kinderloze huwelijk met Ada is verworden tot een façade, zijn handel in elektronica gaat hem tegenstaan en zijn minn... »
Bouquet e-bundel nummers 3726-3734 (9-in-1) by Amy Andrews, Annie West & Cathy Williams Kiest u voor gemak én extra voordeel? Met deze bundel heeft u in één keer alle negen Bouquet-romans (nummers 3726 t/m 3734) van de maand in handen. Zo kunt u le... »
Maannachten by Marja Visscher Maannachten’ van Marja Visscher neemt je vanuit het perspectief van Joséphine Fesser mee in het leven van de schilder Johan Barthold Jongkind (1819-1891), voor ... »
De schelpendanser by Ellen van Herk 'De schelpendanser' is het los te lezen vervolg op 'De Algarve met verve'.Een toevallige ontmoeting tussen Charly en Terry op een feest in de Algarve leidt tot ... »
Jij bent mijn doel by Julia Burgers-Drost Na het overlijden van zijn vrouw vinden de kinderen van meneer De Groot het tijd om hem naar een verzorgingshuis te verhuizen. Zijn kleindochters Jasmijn en Bon... »