Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Meerdaagse tochten met de sloep by Esther Steenbrink & Rob Steenbrink Dit boek is bedoeld ter inspiratie voor iedereen die een sloep heeft en meerdere dagen op pad wilt. Je krijgt tips over wat handig is om aan boord te hebben en ... »
Een reis van Rotterdam naar Batavia by Hendrik Krijger Een reis van Rotterdam naar BataviaTot twee maal toe heeft dit journaal zich verstopt. Jarenlang achter een kapotte secretaire, daarna op een stoffige zolder. N... »
Mooie schepen en banen in de haven van Rotterdam (9) by Cees de Keijzer & Piet van Dijk Opnieuw een boek voor ‘shipaholics' in de haven van Rotterdam'.Met een overslagvolume van 469,4 miljoen ton was 2019 voor de Rotterdamse haven het beste jaar oo... »
Raasdonders & Bramstaglopers by Evert Stel Een bootjesgek! Zijn boeken zijn aangenaam leesbaar en prettig geschreven;... »
Wie vaart beleefd by Evert Stel Voorzichtig peil ik de diepte om het jacht en met een grote boog laat ik de Meander behoedzaam tegen het jacht aan waaien. Snel zet ik de schroeven stil om zijn... »
Schipperslatijn by Evert Stel Als ik langs het kajuitzeilbootje loop, dan schrik ik me echter een hoedje wanneer er een stem onder de steiger vandaan klinkt: <br/>"Hééééé Stel... help me eve... »