Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Whisky by Hans Offringa <b>Het complete whiskyboek voor beginnende én ervaren liefhebbers
</b>
Hoewel whisky slechts uit drie ingrediënten bestaat - water, graan en gist - is... »
Hard seltzer by Romain Aubert & Thibault Massina Hard seltzer: de verfrissende bruisdrank met een vleugje alcoholBruiswater, alcohol en een (fruit)smaakje: hardseltzer verovert in rap tempo de markt. In descha... »
Baie lekker wyne by Maya Strobbe <P>In dit boek maak je kennis met de vijftien Belgische wijnmakers die op vandaag in Zuid-Afrika actief zijn. Ondernemende avonturiers die hun hebben en houden ... »
Wijn in de Lage Landen by Meta van den Boomen <p>Van het noorden van Friesland tot in het Vlaamse Heuvelland zijn bevlogen wijnmakers dag in dag uit bezig om in de uitdagingen van ons klimaat op professione... »
Proeven als een pro by Cees van Casteren Geniet je ook zo van wijn? Met dit boek wordt het nog veel leuker! Proeven als een Pro leert je proeven met de methode waarmee Cees van Casteren zijn Master of ... »
Wijn by Dennis Van den Buijs Wist je dat bavianen van Pinot Noir houden? Dat de grote wijnkastelen in Bordeaux nooit hadden bestaan zonder Hollandse dijkenbouwers? En dat één luis bijna all... »