Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
You Can Cook This! by Max la Manna <h3>135 even lekkere als simpele, vegan recepten waarmee je tijd en geld bespaart</h3><p>Max La Manna laat iedereen watertanden met zijn originele en makkelijke... »
Bowls of Goodness by Nina Olsson <p><em>Bowls of Goodness</em> is een oogstrelend kookboek voor de thuiskok met een groot aantal even gemakkelijke als verrukkelijke maaltijden in een kom. Aan d... »
Earthy Flavours by Corinne Weijschedé-Dijkhof Earthy Flavours is een kook- en kijkboek met eenvoudige en lekkere plantaardige recepten die ook makkelijk vegetarisch te bereiden zijn.Dat plantaardig eten voe... »
500 veggie studentenmaaltijden by Valentina Harris Studeren ‒ al dan niet in een andere stad ‒ en op kamers wonen is spannend en leuk, maar voor veel jonge mensen kan het best lastig zijn om met weinig geld goed... »
Plantaardig koken by Plantbeest by Tartelies <P>Plantaardig koken is kinderspel. Ja, echt waar. Daar is dit boek nog maar eens het levende bewijs van. Bovendien is het ook goed voor je lijf en goed voor de... »
VEGA MAKKELIJK LUNCH EN DINER by Dit boek is voor iedereen die - vaker - VEGETARISCH en GEZOND wil eten met EENVOUDIG te bereiden recepten. Het bevat bevat hartige lunchrecepten, voedzame soepe... »
Groenvoer by Tobias Camman Foodsnob Tobias Camman heeft een hekel aan vleesvervangers en gerechten waarbij groenten alleen worden gezien als bordvuller; geweldige, restaurantwaardige gere... »
Vegan voor altijd by Katharina Seiser In 1962 werd het woord ‘vegan’ voor het eerst opgenomen in de Oxford English Dictionary. De veganrecepten in dit boek zijn echter veel ouder, en ze horen allema... »
Wild en zoet by Rachel Lambert Het zoeken, aanraken, ruiken, verzamelen en proeven van wilde planten is ronduit een heerlijke ervaring. Weer thuis maakt de prikkelende sensatie van het vinden... »
Plenty by Yotam Ottolenghi <p><b>Nu verkrijgbaar als gebonden voordeeleditie!</b>
<i>Plenty </i>is een feest van smaken, kleuren en texturen. De succesvolle Londense traiteur en restaura... »