Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Zaai een zaadje! by Melissa Mabbitt & Sophie Collins Het opkweken van planten uit zaden is een erg leuke, milieuvriendelijke manier om zelf heerlijk eten en mooie bloemen te produceren. En het is helemaal niet moe... »
Restaurant De Tuinkamer by Alwin Leemhuis & Gitta Luiten <p>De Tuinkamer in het Overijsselse Schuinesloot moet de droom zijn van iedere chef. In dit bijzondere restaurant, gelegen in de Priona Tuinen - in de jaren zev... »
De kleine moestuin by Jane Moore Het maakt niet uit hoe weinig ruimte je ter beschikking hebt – een vensterbank, een balkon, een terras, een klein tuintje – of hoe onervaren je bent, je eigen g... »
Oogsttuinen by Jacques Hermus Een mooie oogsttuin als eigen paradijs, wie wil dat nu niet? Sinds mensenheugenis wroet de mens in de aarde, plant knollen, zaait groenten en kruiden. Met als d... »
Ontwerp je eigen voedselbos by Louis De Jaeger Eetbare landschappen, bostuinen, plukbosjes of nog beter: een voedselbos. Klinkt heerlijk toch? Voedselbossen worden hoe langer hoe populairder als invulling va... »
De eetbare siertuin by Didier Willery & Pascal Garbe Lekkere planten mogen ook mooi zijn! En mooie planten kunnen ook lekker zijn! Dit is een compleet nieuwe gids die meer dan 1.000 eetbare en vooral ook decoratie... »
Maria Thun's zaaikalender 2022 by Friedrich Thun & Titia Thun De originele biodynamische zaaikalender, gebaseerd op tientallen jaren onderzoek door biodynamische pionier Maria Thun, viert zijn 60ste verjaardag met een nieu... »
Het Moestuinboek by Richard Bird Niets is mooier dan een eigen moestuin voor groenten, fruit en kruiden. Het moestuinboek biedt u de benodigde kennis voor het verbouwen van gewassen, van een kl... »
In de moestuin by Wim Lybaert Iedereen kan moestuinieren, dat is de rode draad van In de moestuin. Wim Lybaert begint zijn boek met tien praktische moestuinvaardigheden en hoe je die in je v... »
Zaaigoed by Kim Leysen Tuinieren met zo weinig mogelijk inspanning en zo veel mogelijk opbrengst, dat is de filosofie van dit boek. Een jaar lang uit je moestuin kunnen eten en tóch v... »