Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Die beren op dat bankje by Elle Van Lieshout & Erik van Os Zitten ze weer, die beren op dat bankje. Het hele jaar door doen ze helemaal niks, behalve een beetje op dat bankje zitten. Daar vertellen ze elkaar smeuïg hoe ... »
Mijn eigen weg by Bonnie Pang Kleine beer blijft altijd dicht bij zijn mama.Bij haar is het veilig. Ze leert haar welpjesdat ze moeten uitkijken … voor mensen!Maar wanneer kleine beer zijn f... »
De familieboom by Elena Ponomareva Aan het eind van elke zomer gaan Oliver en Anna een weekjelogeren bij oma, die vlak bij een grote appelboom woont.De appels zijn rijp en Anna en Oliver helpen o... »
Regenboog by Nancy Kers Juul is dol op regenbogen. Zo dol dat ze er graag eentje voor zichzelf wil hebben. Regenbogen zijn niet gemaakt om voor jezelf te houden, zegt de zon. Toch neem... »
Kleine Tractor en Frits de fiets by Natalie Quintart Op een dag vinden Kleine Tractor en zijn vriendende achtergelaten fiets Frits in het gras naast de weg.Ze nemen hem mee naar de boerderij om hemop te knappen. D... »
De wieltjesclub. Een broer erbij by Ineke Debels Alles loopt op wieltjes voor de wieltjesclub.Sem, Zjef, Lea en Fatima zoeven op hun wielenalsof er nooit iets zal veranderen. Tot er nieuwe wieltjesaan komen ro... »
Een dag om nooit te vergeten by Gitta Van Lommel Olifant wandelt alleen door het bos, op zoek naar een vriend. Hij ontmoet een eendagsvlinder, die maar heel kort leeft. Olifant probeert Vlinder te beschermen, ... »
De kleine avonturen van Boontje by Stephanie Graegin Boontje houdt van spoken, schommelen en haar knuffel Knorrie. De oma van Boontje houdt dan weer van aardbeien, dikke truien en burrito's. Allebei zijn ze dol op... »