Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Toegepaste energieleer by Arie Taal Deze herziene, tweede druk behandelt zowel de warmteleer, de stromingsleer alshet warmtetransport. Hierdoor is het mogelijk de onderlinge samenhang aan tegeven.... »
3e druk by Lucas Hoogduin & Paul Touw Statistiek voor Audit en Controlling bestaat uit de volgende delen: * theorieboek* opgavenboek Statistiek voor Audit en Controlling is bedoeld voor studenten di... »
3e druk by Lucas Hoogduin & Paul Touw Statistiek voor Audit en Controlling bestaat uit de volgende delen: theorieboek opgavenboek Statistiek voor Audit en Controlling is bedoeld voor studenten die e... »
2e druk by Theo van Pelt Statistiek voor technici (met Excel en TI-83/84)geeft een inleiding in de beschrijvende en mathematische statistiek voor hbo-studenten aan een technische opleid... »
Statistiek voor technici by Theo van Pelt Statistiek voor technici (met Excel en TI-83 geeft een inleiding in de beschrijvende en mathematische statistiek voor hbo-studenten aan een technische opleiding... »
Wiskunde voor de sector HEO by D.P.G. van As Wiskunde voor de sector HEO is bestemd voor de propedeuse van economische hbo-opleidingen en is daarnaast geschikt voor andere hbo-richtingen en universitaire s... »
Wiskunde voor bedrijfseconomen by Bob Kaper, Herbert Hamers & John Kleppe Wiskunde voor bedrijfseconomen is bestemd voor gebruik bij het vak wiskunde in het universitair economisch onderwijs. Dit boek brengt de economiestudentniet all... »
Wft-schadeverzekeringen bedrijven en particulieren by Gerald Huis in 'T. Veld Dit is het eerste studieboek voor het vak Schadeverzekeringen van dehbo-opleiding Financial Services Management (FSM). Daarnaast is dit boek gericht op de finan... »
TestGoal by Derk-Jan de Grood Dit is het eerste Nederlandse boek over software testen dat speciaal is geschreven voor gebruik in het hoger beroepsonderwijs. Het laat zien waarom testen belan... »
Strategisch beheer van informatievoorziening met ASL en BiSL by R. van der Pols Het overgrote deel van de informatiesystemen die een informatie-intensieve organisatie over vijf jaar gebruikt is er al: het zijn de systemen die men nu gebruik... »