Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De dag van morgen by Josie Metcalfe 'Misschien wel zijn beste roman, zo niet de meest onontbeerlijke.' - Javier Cercas in El PaÃs
Justo Gil is een slimme, ambitieuze immigrant in Barcelona die... »
De Stem van de Eeuwige by Connilyn Cossette Serie: De mannen van de koning - deel 1'Een adembenemend verhaal over twee mensen op weg naar volwassenheid.'Als oudste zoon van een Leviet en een Filistijnse w... »
Rijpen in weer en wind by Jos van Manen Pieters bevat 3 titels: Een scheepje van papier - Als een blad in de storm - Liefde incognito... »
Bellenhof by Maaike Monkerhey Op 6 september 1944 wordt Leo Lebbe geboren op het Bellenhof in Poperinge. Het is een memorabele dag voor het Hoppeland. Poolse bevrijders trekken door de strat... »
3 keer opnieuw leven by Steven Terwindt Vincent, docent voortgezet onderwijs, leidt een leven dat veel voldoening geeft. Toch vraagt hij zich af hoe zijn leven zou zijn gelopen, als hij op cruciale mo... »
Flirt met gevaar ; Lesje losbandigheid by Christy McKellen & Joss Wood (1) FLIRT MET GEVAAR - Beveiliger Noah Fraser zit opgezadeld met een lastige klus: de bewaking van sexy diamantairsdochter Morgan. Dat hij daarvoor met haar mee... »