Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De verliefde juf speelt vals by Annet Jacobs Joni en Milos kunnen hun juf niet uit het oog verliezen. Juf Fenna valt voor elke nieuwe man die ze tegenkomt. Nu wordt ze verliefd op de museumdirecteur, die d... »
De muizen by Lenneke Westera Als de muizen opduiken, neemt het leven een verrassende wending.Op een middag zijn ze er ineens: de muizen. Fien ontdekt er wel tachtig achter de kliko.Dat is o... »
De slag om Bullebak by Marieke Smithuis Luisterplezier met grappige en herkenbare avonturen van twee leuke zusjes.
Bullebak, de lievelingshond van Lotte en Roos, moet naar het asiel. Van ma... »
Samen ben je niet alleen by Marieke Smithuis Dit boek staat vol nieuwe (voorlees)verhalen over de zusjes Lotte en Roos en hun buurjongens Lasse en Joppe. Verhalen over kietel-kippenveertjes en een boze imk... »
Bor ziet spoken by Harmen van Straaten Voetstappen op zolder, spullen die door de kamer zweven en je naam op een beslagen spiegel, geschreven door een onzichtbare hand… En dat allemaal in een oud, ve... »
Op leven en dood by Henk Hardeman Opeens staat er een grote tent bij Rusthof, de begraafplaats waar Junior en zijn ‘familie’ al leven sinds hun dood. In de tent worden geheimzinnige proeven geda... »
Weerwolfnachtbaan by Paul van Loon Dolfje en Noura gaan op schoolreisje naar de Efteling.
Terug bij school blijkt Noura weg.
Hoe kan dat? Dolfje wil meteen terug naar de Efteling.
Samen met opa w... »
Sam Breker en het gevecht van de superschurken by Michael Fry <h1>Voor fans van <em>De waanzinnige boomhut</em> en <em>Het leven van een loser</em></h1><p>Sam Breker komt uit een familie van wereldberoemde superschurken. E... »
Botje & Co by Janneke Schotveld <h1>De nieuwe <em>Botje</em> van de auteur van <em>Superjuffie!</em> en het Kinderboekenweekgeschenk</h1><p>Parijs oh la la! In de hoofdstad van Frankrijk wordt... »