Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Mijn groot sprookjesboek by Kathleen Put In dit boek vind je vijf bekende, prachtig geïllustreerde sprookjes. Ideaal als verhaaltje voor het slapengaan.Goudlokje en de drie berenRoodkapjeDe wolf en de ... »
Komt goed, Kleine Krab by Chris Haughton <p>'Komt goed, Kleine Krab' is een stoer en eigenwijs prentenboek over je angsten overwinnen.
Kleine Krab en Grote Krab gaan schaartje-baden in de zee, in een ... »
Op een dag was de liefde moe by Paul Verrept Op een dag is de Liefde moe, op, kapot. Wat kan de Liefde redden? Wie...... »
De wolf & de zeven geitjes (3 stuks) by Caroline Ellerbeck Kleursprookjes van illustrator Caroline Ellerbeck zijn kleurboekjes met twaalf zwart-wit geïllustreerde prentjes om zelf in te kleuren en uit voor te lezen. De ... »
Vergeet-mij-nietje by Janina Ansone ‘Soms kost dankbaarheid geen cent!Vreugde kun je krijgen van het plezier dat je hebt kunnen geven.Maar het is beter als wij niet vergeten voor alles te bedanken... »