Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
El Negro en ik by Frank Westerman Als negentienjarige student staat Frank Westerman in een Spaans museum oog in oog met een opgezette Afrikaan: ‘El Negro’. Wie is deze mens? En wie heeft zijn li... »
Ik kan er nét niet bij by Sander Verheijen <b>'Een kunstwerk zo authentiek in zijn schijnbare eenvoud dat je je afvraagt waarom zoiets nu pas geschreven is.' AD, ★★★★★</b><br/><br/>'Elke strohalm is er é... »
De ontmanteling van de democratie by Marcel ten Hooven De essentie van de democratie schuilt in haar maatschappelijke betekenis: naast een stelsel van rechten om iedereen een stem te geven, is zij een vorm van besch... »
Hoe lees ik een film? by Lidewijde Paris <p>Films vertellen, net als romans, meer dan alleen een goed verhaal. Met <em>Hoe lees ik een film?</em> ontdek je wat er nog meer uit een film te halen valt.</... »
Dag, boeken by Flip Strang In Dag, Boeken hebben twee vrienden, beiden vroege babyboomers, in hun ontspannen bestaan één grote zorg, maar die kunnen zij gelukkig met elkaar delen: stel da... »
Het zilt van de passaten geeft inzicht in de belangrijkste motieven en thema's van de Caribische literatuur... »
Tirade by Nvt & Tirade 424 Tirade / 424 / 2008 nr 3 J.J.. Voskuil 1926-2008... »
Stemmen by Judith van der Wel `Mariss Jansons benadert de orkestleden met respect. Na de repetitie geeft hij complimenten. Toch blijft er afstand bestaan tussen hem en demusici. De namen van... »