Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Olive en Jo by Jennifer Wright <p><em>Olive en Jo</em> van Jennifer Wright is een coming-of-ageroman over de vriendschap tussen twee meisjes die opgroeien tijdens de nucleaire proeven van het... »
Hartenstrijd by Tracy Rees <p><em>Hartenstrijd</em> van bestsellerauteur Tracy Rees, bekend van o.a. <em>Het brievenspoor</em>, <em>De rozentuin</em> en <em>Het geheim van Silvermoor</em>... »
De droom die we delen by Sadeqa Johnson <p><em>De droom die we delen </em>van Sadeqa Johnson is het verhaal van twee vrouwen: Ruby en Eleanor. Het is 1949 en Ruby droomt van de universiteit. Eleanor b... »
Het boek van vuur by Christy Lefteri <p><em>Er was eens een prachtig dorp dat miljoenen verhalen van liefde, verlies, vrede en oorlog kende, en dat werd opgeslokt door een vuur dat tot aan de hemel... »
Hongerige geesten by Kevin Jared Hosein Prachtig… Een verhaal in de gothic-traditie. Denk aan Wide Saragasso Sea van Jean Rhy of Blood Meridian van Cormac McCarthy.’ – e NewsIn Hongerige geesten van K... »
Too late by Colleen Hoover <p>'Too late' is een bloedstollende pageturner van Colleen Hoover - nu in luxe uitvoering als collector's edition</p><p>Sloan heeft al twee jaar een relatie met... »
Things we hide from the light by Lucy Score 'Things we hide from the light' is het meeslepende tweede deel van de Knockemout-serie van Lucy Score.Politiecommissaris Nash is in het dorpje Knockemout bekend... »
De kerstboom vol wensen by Holly Martin <p>‘De kerstboom vol wensen’ van Holly Martin is het hartverwarmende slot van de Wishing Wood-serie aan de kust van Wales. Eerder verschenen in deze serie ‘De b... »
Kwetsbare liefde by Felicia Otten <p>In <em>Kwetsbare liefde</em>, het tweede deel in de <em>Dorpsdokter</em>-reeks van Felicia Otten, zijn de jonge arts Thea en haar grote liefde Georg in het D... »