Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Drakenhoeder by Robin Hobb In De Kronieken van de Wilde Regenlanden keert Robin Hobb terug naar de wereld van De Boeken van de Levende Schepen en De Thuiskomst. De Kronieken zijn een voor... »
Al sinds hun jeugd zijn ze een hechte vriendengroep. Vijf jonge mensen, totaal verschillend, die altijd op elkaar kunnen... »
Renata by Lara Adrian Lara Adrian
MIDDERNACHT
Vijfde boek
Renata
Wat Vijftig tinten grijs betekende voor het romantische genre, betekenen de boeken van Middernacht voor het fantasti... »
Vaelin al sorna by Anthony Ryan De Roep van de Wolf is het eerste deel in Anthony Ryans tweedelige In de Schaduw van de Wolf, een direct vervolg op In de Schaduw van de Raaf.Vaelin Al Sorna is... »
Dylan by Lara Adrian Wat Vijftig tinten grijs betekende voor het romantische genre, betekenen de boeken van Middernacht voor het fantastische genre.Journaliste Dylan Alexander stuit... »
Het jaar dat ik (2x) moeder werd by Aaf Brandt Corstius Dit boek gaat nu eens niet over zwangerschap, maar over het leven ernĂ¡: met baby. Aaf Brandt Corstius kreeg binnen een jaar twee kinderen en is dus een expert i... »
De tijger en de kolibrie by Alex Boogers Over de mateloze levensdrift van een jonge vader en de gevolgen voor zijn gezinEen goede baan, een fijn gezin en een veilige toekomst. Voor veel mannen is het n... »
De keukendochter by Jael Mchenry De zesentwintigjarige Ginny Selvaggio is anders dan anderen. Ze voelt zich het meest op haar gemak in de keuken. Na de onverwachte dood van haar ouders zoekt Gi... »
Amsterdam by Russell Shorto Amsterdam en zijn tolerantie gelden al eeuwenlang als voorbeeld voor Amerika en de rest van het Westen. In zijn nieuwe boek Amsterdam gaat Russell Shorto op zoe... »
Blauw water by Simone van der Vlugt Als Lisa in haar achtertuin de was ophangt staat er plotseling een ontsnapte tbs er voor haar neus. Vluchten is geen optie omdat ze het leven van haar zesjarige... »