Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» » »
 



Bevallen in harmonie
Bevallen in harmonie by M. Yesemba
 »
 
 
 
 
 

Genieten van je bevalling
Genieten van je bevalling by Debra Pascali-Bonaro & Elisabeth Davis
Een kind baren is een unieke ervaring en voor de meeste vrouwen een bijzondere fysieke en emotionele prestatie. Te vaak wordt deze ervaring benaderd met zorgen of zelfs angst en laten we haar bepalen door externe factoren. In Genieten van je bevalling tonen bevallingsexperts<br/>Elizabeth Davis en Debra Pascali-Bonaro aan dat er een manier is om de kracht en intimiteit die het bevallingsproces eigen is, opnieuw te ontdekken. »
 
 
 
 
 

Hoe zwanger hoe mooier
Hoe zwanger hoe mooier by Willeke Herwig
Zwanger zijn is geweldig! Het is een onvergetelijke ervaring om een kindje te dragen en op de wereld te zetten, zeker wanneer je je daarin verbonden weet met je... »
 
 
 
 
 

Vader worden voor Dummies
Vader worden voor Dummies by Matthew Miller & Sharon Perkins
Voor Dummies. De rol van de vader tijdens een zwangerschap is in de afgelopen decennia...... »
 
 
 
 
 

Upside van Down!
Upside van Down! by Eva Snoijink, Linda Germs & Marijke Ziegelaar
Eva Snoijink kwam als fotograaf in contact met Pien, een kindje met het Downsyndroom. Het viel haar op dat Pien net zo was als ieder ander kind dat zij heeft ge... »
 
 
 
 
 

Weer zwanger
Weer zwanger by Joanne Stone, Keith Eddleman & Penny Preston
Het handboek voor, tijdens en na een volgende zwangerschap Ook al ben je onherroepelijk ervaringsdeskundige, een volgende zwangerschap is anders dan de eerste. ... »
 
 
 
 
 

Het 9 maanden boek voor papa
Het 9 maanden boek voor papa by Dr Glade B. Curtis, Glade Curtis & Judith Schuler
Dé onmisbare en complete gids voor aanstaande vaders<br/><br/>Een zwangerschap kan voor een koppel een spannend avontuur zijn. Hoewel de aanstaande moeder de me... »
 
 
 
 
 

Je bent zwanger
Je bent zwanger by Chr. Vos
Je bent zwanger<br/>Alles over de zwangerschap en de bevalling<br/>In dit boek vind je werkelijk alles over zwanger zijn, de groei van je baby, de bevalling en ... »
 
 
 
 
 

Duik in je weeën
Duik in je weeën by C. Salomé
'Heb je het niet op papier?' is de vraag die telkens weer aan Carita Salomé wordt gesteld door haar cursisten zwangerenbegeleiding. Er bleek een behoefte te bes... »
 
 
 
 
 

Delen is zilver, samen voor goud
Delen is zilver, samen voor goud by J.M.L. van de Schoor -Knijnenburg & M.J.M. Grömminger
 »