Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Van 3 naar 10.000.000 vrienden by Raymond Spanjar Alles voelt als een van die legendarische surfgolven die maar eens in de twintig jaar voorbijkomt. Dan denk je ook niet aan wat er fout kan gaan. Je springt op... »
Opkomst en ondergang van de Kunstmatige Staat by Jill Lepore <p>‘De Kunstmatige Staat is de bio-industrie van de mens. Hij leidt tot sorteren en segmenteren, tot afzondering en vervreemding, tot de vernietiging van de men... »
'Een goed gesprek' by Hans Sizoo Een abuis: de spiegel die bedriegt wanneer we onszelf menen te herkennen in een mens of in een macht ofschoon aan de waarnemer van buitenaf diezelfde mens of di... »
Met liefde behandelen by Onbekend, Th. Wieringa & Tommy Wieringa Op woensdag 28 november 2007 overleed om elf uur Âs avonds plaatselijke tijd in een kliniek op Curaçao de Antilliaanse schrijver Boeli van Leeuwen op 85-jar... »
Het leed dat winkelen heet by T. van der Meulen 'Het is Tweede Pinksterdag. Op Meubelboulevard Rivierenplein houdt een verslaggeefster een verveeld echtpaar staande, met drie drenzende kinderen.
'Wat hebt u g... »
Fresia's voor mevrouw Brak by Jannetje Koelewijn De ouders van Jannetje Koelewijn zijn op sterven na dood als ze hun intrek nemen in het Bartholomeus Gasthuis, bij haar om de hoek. Maar daar bloeien ze weer op... »
Het Horrortheater van de Nederlandse literatuur by Arie Storm 'Ik heb absoluut mijn buik vol van literaire lieden en wil nooit meer iets met ze te maken hebben,' schreef de grote romantische dichter John Keats in 1817. In ... »
Ruby Annemarie by Annemarie Van der Laan-Sheldon Bogota, Colombia 1975 - één van de armste en meest gevaarlijkste landen van de wereld.In een sloppenwijk wordt Ruby (te vroeg) geboren, haar moeder een 14 jarig... »