Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Peter den Haring en Jayanti van der Meer by Peter den Haring Biografie Jetty Jayanti van der Meer Schrijvend onder het pseudoniem Catharina Windemeijer Jayanti 1951) is opgeleid aan de meest linkse sociale academie van Ne... »
Geef vrijelijk wat vrijelijk ontvangen is by M. Ficino Deel II van de brieven die Ficino 14331499 schreef aan zijn vrienden. Een wijs en warmvoelend mens geeft raad iedere brief is individueel gericht maar is tevens... »
Tijd om te oogsten by SuzAnne Cole 'Tijd om te oogsten' richt zich op alle vrouwen die Sara hebben gezien  die dus vijf kruisjes achter hun naam hebben staan. Het boek bevat opbeurende, medit... »
Jezus en de Leeuwenman by Martin Th. Cramer ‘Zo boven, zo beneden’ is het leidende thema in ‘Jezus en de Leeuwenman’. Martin Cramer neemt de lezer mee op een zoektocht langs de kosmische en mythologische ... »
Duizend wegen naar liefde by David Baird Een frisse kijk op traditionele wijsheid: dit onmisbare boek biedt 1000 wijze, geestige en inspirerende gedachten. Het perfecte gezelschap voor verlichting in d... »
Bovenaards by De delen 14-17 van de Agni Yoga-leringen bestaat uit een doorlopende tekst. De tekst behandelt de verbinding met de bovenaardse wereld in het algemeen en met di... »
Winterboek Inspirerend Leven by Diverse auteurs Het Inspirerend Leven Winterboek is een heerlijk lees-kijk-doe-en-inspiratieboek voor de lange donkere wintermaanden. Het perfecte cadeau voor jezelf of een die... »
Orakelkaarten de helende kracht van universele liefde by Toni Carmine Salerno Veel van wat er in ons leven gebeurt, wordt niet bewust door ons geregistreerd. We streven naar geluk en voldoening, maar verliezen tijdens al dat zoeken soms u... »
Astro Power by Chani Nicholas <p>Vind je kracht in de maan en de sterren met 'Astro Power', geschreven door veelgevraagd astrologie expert en influencer Chani Nicholas.</p><p>‘Astro Power’ i... »