Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het geneesmiddel by Dit is het e-book uittreksel behorend bij het boek 'Het geneesmiddel' (4e druk; ISBN 9035226690 ) van Drs. H. Buurma, H.J. Beudeker BSc, BA, Dr. L.T.W. de Jong-... »
Patiënt en recht in de apotheek by Jurriane A. Rendering Het patientenrecht wordt steeds belangrijker. Ook in de apotheek...... »
Het Geneesmiddel by H. Buursma In deze vijfde volledig geactualiseerde druk komen opnieuw de belangrijkste actoren op het gebied van geneesmiddelen aan bod. Veel wijzigingen en aanvullingen i... »
Algemene farmacologie by J.M. van Ree Kennis van de basisprincipes vormt een voorwaarde voor het verwerven van inzicht in de speci farmacologie en de farmacotherapie. In dit boek worden deze basisp... »
Bioactieve stoffen in de voeding by E. De Maerteleire & J. Poppe rol van curcumine,groene thee,waterkers, beta-1,3/1,6-glucaan, resveratrol, druivenpittenexract, omega-3 vetzuren en maca... »