Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Vijf voor twaalf by S.T. Daniëls Vele mensen onder ons, over de hele wereld, hebben het over de eindtijd. En dat we hopen dat de Heer gauw komt. Maar als je gaat zeggen dat de Heer morgen kan k... »
De postconciliaire liturgische hervorming in Nederland by Samuele Marcantognini Dit werk is een onderzoek naar de door het Tweede Vaticaans Concilie ingeluide liturgische hervorming in Nederland. Mede op grond van bijdragen van liturgische ... »
Vrouwen in de marge van de Bijbel by C.A. Admiraal Vrouwen in de marge van de Bijbel komen plotseling te voorschijn om daarna weer even snel te verdwijnen. Soms hebben ze een naam, soms zijn ze naamloos, allen h... »
God kan het mogelijk maken by Annelies VandenBerg-Rietveld “God kan het mogelijk maken” is het eigen verhaal van Annelies VandenBerg-Rietveld. Het is afwisselend informatief, maar ook boeiend en op sommige momenten rond... »
Een dans van eenzaamheid by Lucia En Theo Van Rijn In 1983 besloten de auteurs, Lucia en Theo van Rijn, Christus te volgen met heel hun hart, ziel en verstand. In 1984 werden ze lid van een pinkstergemeente, waa... »
Jezus, God op maat voor mensen. by Piet Brans Wie Jezus is, daar zijn de evangelisten klip en klaar over, ieder vanuit eigen inzicht en intentie. Matteüs schrijft over Immanuel, wat God met ons betekent. Ma... »
Ongelovige Thomas by Johan Verweij Een aangrijpende zoektocht naar de zin van het bestaan In 'Ongelovige Thomas' duikt Johan Verweij in zijn religieuze verleden. Op openhartige wijze beschrijft h... »