Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Veer by Barend Last <p>Tim houdt niet van de spotlight. Hij valt het liefst niet te veel op en heeft genoeg aan één beste vriendin, Sophie. Op een dag krijgt hij, terwijl hij onder... »
I love me by Hetty van Aar Emma vindt zichzelf een saaie, grijze muis, nog te bang om een spinnetje te vangen. Ze denkt dat Fido niets in haar ziet, terwijl zij wel verliefd op hem is. To... »
Het hoopvolle verhaal van Otto 2.0 by Daan Remmerts de Vries <p>Op een stormachtige middag wordt Lio’s vader getroffen door de bliksem en komt hij te overlijden. Lio blijft in hun huis bij de duinen wonen, waar haar oude ... »
Siem en Struis en De Waanzinnige Schuimbom by Tosca Menten <p>Het hilarische derde verhaal over Siem en Struis!</p><p>Kakels mirakels! Siems vader en moeder maken kans op de Gouden Neus als beste parfumfabriekdirecteure... »