Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het tassenatelier vol liefde by Anne Labus Het tassenatelier vol liefde is het eerste deel in de Klavertjes-serie van Anne Labus. Lena vergeet alles om zich heen als ze achter haar naaimachine zit. Zelfs... »
Een zomer vol belofte by Jenny Hale In Een zomer vol belofte van Jenny Hale groeide Meghan Gray op bij haar grootvader in een cottage aan het strand. Het is nu tien jaar geleden dat hij is overled... »
Sjablone by Malin C.M. Rønning Alles verdwijnt vroeg of laat... Slechts zelden zijn er getuigen van wat er gebeurt.
Een meisje woont met haar gezin op een afgelegen plek diep in het bos. Haa... »
Het walvistheater by Joanna Quinn <p>'Quinn schetst een overtuigend beeld van het Engelend van de jaren twintig. Een vleugje Jazz Age, een flinke teloorgang van de adel en de klasse daaronder. D... »
Commandant by Edoardo De Angelis & Sandro Veronesi Er doen allerlei verhalen de ronde over onderzeebootcommandant Salvatore Todaro. Hij is een magiër, een fakir, een hypnotiseur die nooit slaapt: voor de bemanni... »
De brul van de jaguar by Micheliny Verunschk Iñe-e is nog maar een jong meisje wanneer ze op een dag spoorloos is verdwenen. In de dichte jungle wordt uren naar haar gezocht en aan het eind van de dag word... »
Rode schoenen by Joanne Harris In de heerlijke roman ‘Rode schoenen’ van Joanne Harris lees je meer over Vianne Rocher, de hoofdpersoon uit de wereldwijde bestseller ‘Chocolat’.