Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
DOODSANGST by Annemieke Vaneman "Rechercheur Jack Dijkstra wordt steeds angstiger wanneer de moordenaar hem telkens een stap voor lijkt te zijn. Vrienden, collega's, kennissen en familie lijke... »
Dreiging in de Highlands. by Rina Vuijk Voor Emma leek het leven een sprookje. Na een stormachtige vakantieliefde met de Schotse Jake verhuist zij naar de Schotse Hooglanden om haar leven met hem te... »
Wantrouwen by Jochen Appeldoorn Helen de Ruyter is een jonge commissaris van politie in Den Haag. Zij komt een fotograaf tegen met een bijzonder verleden. Hij lijkt geheimen te koesteren. Tijd... »
Zomeravond by Suzanne Vermeer Lauren Martens is met haar zus Celeste en hun ouders op vakantie in de Ardèche, wanneer Celeste op een avond niet terugkeert van een bezoek aan de discotheek. T... »
Een goede daad by David Baldacci Wanneer oorlogsveteraan Aloysius Archer in 1949 voorwaardelijk vrijkomt uit de gevangenis, waar hij zat voor een misdaad die hij niet heeft gepleegd, vestigt hi... »
Het Moezelmeisje by Marelle Boersma In de Moezel wordt het levenloze lichaam van een jonge vrouw gevonden. Emma wil haar geluk beproeven in het Duitse stadje Cochem. Ze heeft bedacht dat ze op de ... »
De schaduwkoningin by Marianne Hoogstraaten & Theo Hoogstraaten Het gerucht gaat dat in de stallen van het paleis van Winchester een baby te vondeling is gelegd. Isa weet wie de ouders van het meisje zijn en moet dit levensg... »
De madonna van de bergen by Elise Valmorbida De madonna van de bergen is een epische familiesaga voor de lezers van Elena Ferrante. Maria Vittoria is vijfentwintig wanneer haar vader thuiskomt met de man d... »
Lijkcijfers by Haye van der Heyden Twee-uur-versie van "Het oor van van Gogh" uit 1995, dat het verhaal vertelt van Nick en Andrea, die zich proberen staande te houden in een wereld die alleen ma... »
Griezelen is gezond by Edgar Allan Poe Zwakke zenuwen? Uw psychiater beveelt aan: eenmaal daags vóór het slapengaan Edgar Allen Poe.De buitengewone feiten in het geval ValdemarDe gestolen briefDe put... »