Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Als je dit leest ben ik er nog by Jette Vonk <p><em>Het is dinsdag 25 juni, mijn leven tot nu eindigt hier. Het stokt, stolt en blijft roerloos achter als een versteende laag in mijn arme lichaam. Maar mij... »
Honolulu King by Anne-Ginne Goemans Innemend en gemoedelijk, zo staat de tachtigjarige Hardy - eigenaar van een Indische toko - bekend. Hij luistert naar de levensverhalen van zijn Indische klante... »
Wild by Cheryl Strayed Een waargebeurd verhaal van de 26-jarige Cheryl die besluit om in haar eentje de PCT te lopen; een 1700 km lang voettocht langs de westkust van Amerika. »
Emanuel by Chris Buitendijk Als de 13-jarige Emanuel een Thora voor zijn verjaardag krijgt, kan hij nog niet bevroeden dat zijn Joodse achtergrond zo'n cruciale rol in zijn leven zal gaan ... »
De verloren prins by Julie Kagawa Mijn naam is Ethan Chase.En of ik ooit mijn achttiende verjaardag zal halen, is nog maar de vraag. Want ik zit dik in de problemen.Toen ik nog maar een kleuter ... »