Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De muiterij op de Bounty by John Barrow Op 23 december 1787 vaart het schip Bounty uit, met William Bligh als gezagvoerder. Op 28 april 1789 breekt er muiterij uit en wordt Bligh met een aantal lotgen... »
David Balfour, misleid en verliefd by Robert L. Stevenson <p>David Balfour, misleid en verliefd begint op het moment dat het beroemdere boek van Robert Louis Stevenson eindigt - met Balfour in Edinburgh, ??koud en bero... »
Choemoes en erwtensoep by Sara Ahron Israël en het Midden-Oosten! Ze zijn altijd in het nieuws. Wil je er meer van weten? Dan is dit leuke en ontroerende boek iets voor jou. Laat je meevoeren in he... »
Neanderthaler dromen by Koos Verkaik Ooit deelden onze voorouders hun wereld met een andere mensensoort - de mysterieuze en inmiddels uitgestorven Neanderthaler. In dit boek krijgen zij een bijzond... »
De terugkeer van het licht by Leo Zonneveld Daarop kussen de vier mannen mij een voor een op mijn voorhoofd en op mijn zachte lippen.<br/>Zij verlaten de kamer en het huis, om er niet meer terug te keren.... »
Schonen, dromen & ordinaire fun by Shanti Silos werkelijk leven & echt genieten. SCHONEN, DROMEN & ORDINAIRE FUN is het persoonlijke verhaal van...... »
2012 Save the world by Rens Groot In deze (toekomst) roman wordt Martin Mikhaïlovsky, eigenaar van Save The World in New York - een computerbe-drijf gespecialiseerd in beveiligingssys-temen en s... »