Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Vuurpijlen vangen by Karen Köhler Een jonge vrouw zit uitgedroogd voor een tankstation in Death Valley. Als er plotseling een indiaan voor haar staat die haar leven wil redden, denkt ze dat ze f... »
Zeven eilanden, zeven vergrijpen by Barbara Saladin In de verhalenbundel 'Zeven eilanden, zeven vergrijpen' neemt de Zwitserse Barbara Saladin de lezer mee op een tocht langs zeven Oost-Friese Waddeneilanden. De ... »
Honingdauw by Edith Pearlman Een kind met een bijzonder kleurrijke visie, een groep ontheemde Somalische vrouwen en een bezadigde leraar Latijn die schijnbaar uit het niets wordt uitgenodig... »
Honingdauw by Bookmakers & Edith Pearlman Een kind met een bijzonder kleurrijke visie, een groep ontheemde Somalische vrouwen en een bezadigde leraar Latijn die schijnbaar uit het niets wordt uitgenodig... »
Te veel geluk by Alice Munro Te veel geluk – Een jonge vrouw moet leren omgaan met de ondraaglijke pijn van het verlies van haar drie kinderen. Een vrouw probeert wraak tenemen op haar conc... »
Drie vroege verhalen by J.D. Salinger Drie vroege verhalen van Salinger zullen voor het eerst in boekvorm verschijnen. Ze laten zien hoe de jonge Salinger zijn stijl vond. `The young folks is een in... »
Krekel krekel by Bi Feiyu Een jonge eendenhoeder ondergaat een inwijdingsrite; moderne stadsjongeren worden tewerkgesteld in een ouderwets plattelandsdorp tijdens de Culturele Revolutie;... »