Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Pip is hip by Vivian den Hollander <h1><em>Pip is hip</em> van Vivian den Hollander</h1><h2>Veilig leren lezen voor leerlingen van de basisschool groep 4 - AVI M4</h2><p>Veilig en goed leren leze... »
Ole Pip by Vivian den Hollander <h1><em>Ol</em><em>é</em>, <em>Pip!</em> van Vivian den Hollander</h1><h2>Veilig leren lezen voor leerlingen van de basisschool groep 3 - AVI E3</h2><p>Veilig e... »
Foeksia en de spiegelheks by Paul van Loon Wie is die boze heks in het bos? Ze lijkt op Foeksia. Maar het is Foeksia niet! Komt het door de spiegel? Foeksia brak hem. Nu heeft Foeksia alleen nog pech. En... »
Verzin een list! by Annet Jacobs Siem past op Mork, de schildpad van opa. Dat is leuk. Opa ligt in het ziekenhuis. Hij wil Mork zien. Maar waar is de schildpad? Siem zoekt overal. Samen met Kir... »
Tante Patatje by Ruben Prins Sem en Sofie hebben een rare tante. Ze eet hun laatste patatjes op.En ze zeurt altijd.Een plan om tante terug te pakken.Sem en Sofie gaan... ssst!Pas maar op, T... »
Pak de dief by Vivian den Hollander <h1><em>Pak de dief!</em> van Vivian den Hollander</h1><h2>Veilig leren lezen voor leerlingen van de basisschool groep 3 - AVI M3</h2><p>Veilig en goed leren le... »
Waar is de stift by Vivian den Hollander <h1><em>Waar is de stift?</em> van Vivian den Hollander</h1><h2>Veilig leren lezen voor leerlingen van de basisschool groep 3 - AVI M3</h2><p>Veilig en goed ler... »
Mijn eerste Kidkatgroeiboek: ik lees het zelf! by Dirk Neyens Kid is geen gewone kat, hij is geheim agent. Samen metzijn partner Big vangt hij boeven. Maar daarnaast houdthij, zoals alle andere katten, ook gewoon van vis. ... »