Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het Mozart Effect by D. Campbell Over de helende en stimulerende eigenschappen van muziek en de invloed van muziek op de creativiteit en het leervermogen
Dit boek gaat over de genezende en stim... »
Ode aan het Requiem by Willem J. Ouweneel 'Ode aan het Requiem' – dat is zoveel als een blij loflied op een aloude treurzang. Een soort prijsuitreiking voor een oeroude tekst, door honderden componisten... »
Van Sokkenbal tot Silent Disco by Geert van der Veer & Jelle Jeensma WâldBeat is een initiatief om de popcultuur uit de Friese Wouden in kaart te brengen.... »
The Kinks by Dick van Veelen Het in november j.l. verschenen boek “The Kinks - een oer-Engelse band” van Dick van Veelen krijgt op veler verzoek een vervolg met de uitgave “The Kinks - Conc... »
Coldplay by Malcolm Croft Dit is het eerste Nederlandstalige boek, geschreven door Debs Wild en Malcom Croft, over de Britse band Coldplay, die in 2000 wereldwijd doorbrak met het nummer... »