Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De snuffels bakken een taart by Hayley Scott <h2>Hartverwarmend leesboek voor de jongste lezers</h2><p>Voordat Steffie ging verhuizen kreeg ze een cadeautje van haar oma: een bijzonder theekophuisje met vi... »
Het geheim van Grit by Lianne Biemond Steef Stekel woont naast Suus. Samen gaan ze klussen bij oom Piet. Ze maken een hok met een klep. Maar voor wie is het hok? Steef en Suus helpen ook tante Riek.... »
Zzzoem by H. de Vaal-den Ouden kas ligt in bedhet is al nachtmaar kas slaapt niethij hoort watis het rrrrrr?of zzzzzz?Kas heeft een bult op zijn neus. Niek lacht hem uit. Kas is boos en vecht... »
Ontsnap uit dit boek - Titanic by Bill Doyle Wees gewaarschuwd! Zodra je dit boek opent, is er geen weg meer terug. Je hebt drie kansen om de noodlottige reis van de Titanic te overleven, als reiziger, bem... »
Samen ben je niet alleen by Marieke Smithuis Dit boek staat vol nieuwe (voorlees)verhalen over de zusjes Lotte en Roos en hun buurjongens Lasse en Joppe. Verhalen over kietel-kippenveertjes en een boze imk... »
De meisjes tegen de jongens by Marieke Smithuis De zusjes Lotte en Roos lijken helemaal niet op elkaar. Ze spelen veel samen, maar ze maken ook ruzie. Met hun opa die vaak oppast beleven ze allerlei avonturen... »
Abeltje by Annie M.G. Schmidt Abeltje gaat werken als liftjongen in het warenhuis Knots. Hij weet heel goed dat hij niet op het geheimzinnige groene knopje van de lift mag drukken, maar hij ... »
De witte stip by Gerard van Gemert Onesmus Malandi woont met zijn vader, moeder, twee broertjes en kleine zusje in een hut in de Keniaanse bergen. Ze hebben weinig geld. Terwijl zijn ouders op he... »