Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Wortels en vleugels by Anne-Marije de Bruin-Wassinkmaat & Elsbeth Vogel Dit boek is geschikt voor opvoeders in de breedste zin van het woord: ouders, docenten en kinder- en jongerenwerkers in de kerk die jongeren beter willen begrij... »
Met de Bijbel aan de slag - Nieuwe Testament by Jelle Nutma In Met de Bijbel aan de slag komen veel bijbelweetjes voorbij. Tieners van ongeveer 10 of 11 jaar kunnen thuis of in de kerk met dit boek aan de slag. Net zoals... »
U bent de God die roept by P.J. Vergunst Als je te midden van veel getuigen de goede belijdenis afgelegd hebt (1 Tim. 6:12), bereik je geen eindpunt, maar begint juist het leven als volgeling van Jezus... »
Meten, weten en jezelf vergeten by Dr. H. van den Belt In dit boek belicht dr. Henk van den Belt geloofszekerheid aan de hand van zelfonderzoek (meten), de aard van de heilszekerheid (weten) en de gemeenschap met Ch... »
Elke dag met God by Jolet Scheper Deze journal van het platform Sis, you GOD this is de opvolger van hun succesvolle eerste boek You GOD this! In een wereld vol afleiding, stress en onzekerheid ... »
Loof de Heere mijn ziel by C.H. Spurgeon In deze verkorte versie van zijn klassieker Morning and Evening, verweeft de geliefde bijbelleraar Charles Spurgeon bijbelteksten uit het boek Psalmen in korte ... »
Laat je niet afleiden by Bob Goff Onze huidige cultuur biedt enorm veel afleiding. Wanhopige krantenkoppen, je smartphone en een eindeloze to-do lijst trekken je aandacht weg van hetleven dat je... »
Laat je niet afleiden by Bob Goff Onze huidige cultuur biedt enorm veel afleiding. Wanhopige krantenkoppen, je smartphone en een eindeloze to-do lijst trekken je aandacht weg van het leven dat j... »
Feest van bevrijding by Zij Lacht Met dit Zij Lacht-dagboek voor de veertigdagentijd leven lezers bewust toe naar Pasen, waarbij elke overdenking hun een nog dieper besef wil geven van de vrijhe... »