Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Flynn gaat de wereld zien by Vonneke van Rijn Over een paar dagen begint de wereldreis van Flynn. Hij beleeft de mooiste momenten samen met zijn gezin. Flynn maakt nieuwe vriendjes en geniet van de natuur. ... »
Volwassen worden… of het gebrek daaraan by Cédric Leppens <p>Volwassen worden… of het gebrek daaraan.</p><p>In 26 gedichten beschrijft dit boek momenten als afstuderen, solliciteren, vriendengroepen die uit elkaar groe... »
Dichter bij jou, een bloemlezing. by NiKe De subtitel van zijn dichtbundel is 'Overwinning', omdat hij hoopt dat er binnenkort (misschien vanwege de uitgave van deze bundel) een nieuwe liefde in zijn le... »
Op weg naar mijn dood by Loen "De dichtbundel is een vertolking van een donkere wolk die langs is gewaaid. Gedichten die zes pijnlijke maanden aan elkaar rijgen. Een eeuwige verdrietige stri... »
Ik Bewonder Jouw Donder by Isabelle Anahata Maring "‘Ik Bewonder Jouw Donder’ is een kunst- en dichtbundel geschreven vanuit het menselijk bewustzijn. We zijn mens; we hebben gedachten, we hebben gevoelens. Aan... »
In Nu gaat zoveel Toen by Coen Seur NaamDe boom is bijna ingekleurd hij droomt van ver en groenZijn houten hart verbergt een lieve naamIn Nu gaat zoveel Toen... »
Donkere raven in mijn hoofd by Vicky Moeyersons "Maandenlang voelde ik me ellendig, verdrietig en bang. Ik begreep niet wat er met mij aan de hand was. Ik heb een prachtig gezin, een vrouw waar ik zielsveel v... »
Roos valt, maar de Doorn blijft staan by Roos Vredevoort "In mijn gedichtenbundel vind je uitsluitend gedichten die ik zelf heb geschreven. Het is een bundel met veel ups en downs. Ik heb veel meegemaakt, dus lang nie... »
Masker en de realiteit by Priscilla Kok Als Priscilla op haar twaalfde merkt dat ze aan haar lichaamsbeeld zit te twijfelen en hulp vraagt aan haar docent, weet ze dat ze een eetstoornis heeft. Jaren ... »