Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Mick en het monster by Marcus Pfister Als stadsmuis Mick voor het eerst bij veldmuis Zoë op bezoek gaat, ziet hij een verschrikkelijk monster. Het is gigantisch, heeft puntige hoorns en een reusacht... »
Een huis voor Haasje by Rinske en Anne Bouwman en Gadellaa Haasje is geen haas en ook geen konijn, maar een hondje dat Haasje heet. Repje is een meisje. Repje reed vorige week met haar moeder in de auto en toen kroop er... »
De Grote Meneer by Hélène Poncelet Op de grens van Horebeke en Maarkedal in Oost-Vlaanderen staat ‘De Grote Meneer’, een meer dan honderd jaar oude eik. Op een zomerse dag vertelt De Grote Meneer... »
Het wilde dierenorkest (backcard 6 ex.) by Dan Brown Het wilde dierenorkest is een nieuw magisch prentenboek van bestsellerauteur Dan Brown (o.a. De Da Vinci Code). Bij dit boek hoort een gratis app met muziek gec... »
Het wilde dierenorkest by Dan Brown <p><em>Het wilde dierenorkest</em> is een nieuw magisch prentenboek van bestsellerauteur Dan Brown (o.a. <em>De Da Vinci Code</em>). Bij dit boek hoort een grat... »
Muis doet het zelf wel! by Willy van der Veen Muis maakt meubeltjes voor zijn holletje. Helemaal zelf. Hij heeft echt geen hulp nodig. Toch?Vanaf 3 jaar... »
Mijn papa heeft een baard by Natasha Van den Brand Horninge Natasha van den Brand Horninge wil met haar lieve versjes die stuk voor stuk warmte uit ademen kindjes een lach op hun gezicht toveren, maar ze wilt ze ook iets... »
Peter en de Vis by Anneke de Boer Peter en zijn vissenvriendjes gaan samen op zoek naar het thuis van één van hen. Onderweg leren zij mét en van elkaar wat je kunt doen om een betere vis/mens te... »
Alfabet by Charlotte Dematons B is van badlaken waarop een broccoli in badpak de blauwe bergen bewondert, terwijl op de bloemetjesbank een broccoli in bikini hun bloemkooltje in zijn buggy b... »
Wie maakt het bos? by Sally Nichols Wie maakt het bos?Een tovenaar? Een reus? Een keizer?Ga mee wandelen met opa en ontdek hoe een bos ontstaat. En hoe duizenden kleine dingen samen de aarde kunne... »