Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De jungletuin by Philip Oostenbrink <p>Philip Oostenbrink is specialist op het gebied van exotische planten en biedt in dit boek heel veel inspiratie om jouw tuin een jungle-look te geven. Met de ... »
Botanical Buildings by Judith Baehner <p><em>Botanical Buildings</em> toont aan dat natuur onlosmakelijk verbonden is met architectuur. Verdiep je in de mooiste en meest spraakmakende projecten van ... »
Van landschap naar tuin by Maayke de Ridder & Noel Kingsbury Toegankelijk, vooruitstrevend en herkenbaar Nederlands. Deze drie kenmerken hebben het Nederlandse ontwerp wereldfaam bezorgd en Dutch Design tot een wereldmerk... »
Van paradijs tot kunstwerk by Barbara Moerman Door de eeuwen heen hebben mensen natuurlijke elementen als bomen, planten, bloemen, maar ook water en steen, georganiseerd volgens een doelbewust plan: een tui... »
Oudolf Hummelo by Noel Kingsbury & Piet Oudolf De tuin en voormalige kwekerij van Piet en Anja Oudolf in het Gelderse Hummelo waren een begrip, en haast een bedevaartsoord, voor de vele internationale bewond... »
Floriade by Jacqueline van der Kloet, John Boon & Sven Stimac »
De kasteeltuinen van het Muiderslot by Henk Boers & Yvonne Molenaar Het Muiderslot is meer dan een kasteel alleen. De oude burcht is omgeven door water én groen. De intieme kasteeltuinen liggen verscholen binnen de hagen voor he... »