Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Frashokereti by Carola W. Ruijsch van Dugteren Op een morgen, na een liefdevolle uitwisseling, ploft er opeens een ongelooflijk besef in mijn hoofd en hart: dit is mijn zoon uit mijn leven in Tibet! In mijn ... »
Geënt op de edele olijf by Johannes Buter Het Christendom is begonnen als een kleine groep van joodse navolgers van Jezus, nadat hij gedood was begin jaren 30 in Jeruzalem.Na zijn dood kwamen zij, na ee... »
De wijsheid van de bomen by Ingrid Cramer Met deze Gids ga je op reis langs het Ogham Pad. Je maakt kennis met de Keltische wijsheid van de bomen en je leert jezelf kennen. Wie ben je? Waar sta je?Onder... »
Verhalen wijzen de weg by Henk J. Huyser Ds. Henk J. Huyser was voorganger in de Tuindorpkerk in Utrecht in de periode 1972-1992. Hij was een voorganger met een sensitief taalgevoel en een rijke verbee... »
De troost van het kleine goede by Henk Westerveld Willemien en Herman. Ik wil zo graag hun namen blijven noemen. En ik noem in dit boek ook denamen van hun oom Gert-Jan en hun neef Johan, die om het leven kwame... »
Atlantis herleeft by Monique Timmers Dit inspirerende boek neemt je mee op reis door het verre verleden, langs oude continenten en culturen zoals Atlantis, Lemurie en de glorietijd van Egypte. Atla... »