Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Jazzdance.nl by J.W. Rensman & M. Douma-Alta 'Swingen is op tijd te laat zijn' zei Hans van Manen, die in 1956 voor het Scapino Ballet de eerste Nederlandse jazzchoreografie maakte.
De jazzdans kwam hier p... »
The Black Pinocchio by G. Cederna, J. Muiruri & P. Ngigi Dit boek en de daarbij behorende DVD vertellen met woorden gebaren tekeningen en fotos het verhaal van de chokoras jongeren die in de slums van Nairobi tussen d... »
Jong & Grijpbaar by F. Devos Jong Grijpbaar zoomt in op jongeren uit Nederland en Vlaanderen tussen 15 en 25 jaar. Is kunst enkel voor softies? Hoe krijg je plattelandsjochies naar een con... »
Van plie tot grand jete by C. van Naelten Ballet spreekt vele kinderen aan. Maar ballet is niet eenvoudig. Het is veel meer dan op je tenen ronddraaien in een mooi tutu. Klassiek ballet berust op een te... »