Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Abraham Kuyper by Jorien de Bruijn Over de historische betekenis van de Nederlandse staatsman en theoloog Abraham Kuyper (1837-1920) bestaat weinig verschil van mening. Ook wie kritisch tegenover... »
De kloof voorbij by G. van Loef Op donderdag 28 februari is het eerste exemplaar van 'De kloof voorbij' in ontvangst genomen door Alexander Pechtold, fractievoorzitter van D66, in perscentrum ... »
Vlaanderen-Wallonie je t'aime moi non plus by R. Aernoudt In dit boek worden heikele themas behandeld zoals de financile transfers de regionalisering van de loononderhandelingen de inefficientie en corruptie van het ov... »
De kwaliteit van het nieuws by De afgelopen jaren is er heel wat te doen geweest over de kwaliteit van de televisieverslaggeving. Moeten televisiejournaals gewoon brengen wat Âde mensen »
Doelwit Europa by C. Relk & R. De Wijk De dreiging van massavernietigingswapens is verrassend groot; een aanslag als die van 11 september had al veel eerder aan onze kant van de Atlantische Oceaan ku... »
Het hart van de zaak by A. Rouvoet Andr ouvoet heeft de ChristenUnie sinds zijn aantreden als politiek leider in november 2002 goed zichtbaar gemaakt. Met zijn uitgesproken opvattingen en zijn be... »
Het geheim van de burger by W.L. Tiemeijer Beter luisteren naar 'de burger', van buiten naar binnen denken... Sinds Pim Fortuyn is het populairder dan ooit bij de Nederlandse overheid. Diverse ministerie... »
De erfenis van 1830 by P.J.A.N. Rietbergen De Belgische Revolutie en de scheiding van de Nederlanden in 1830 vormen belangrijke gebeurtenissen in de geschiedenis van België én Nederland. Zij spelen dan... »
Avonturen in besturen by B. Vuijsje Gesprekken Met Hans Van Mierlo, Ruud Lubbers, Hans Wiegel En Vele Anderen... »