Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» » »
 



Oneirus
Oneirus by Markus Heitz
Konstantin is een zogenaamde Doodslaper, een onsterfelijke. Als ieder ander kan hij ziek worden of gewond raken. Hij geneest niet sneller, is niet sterker... Hi... »
 
 
 
 
 

Verboden magie
Verboden magie by Juliet Marillier
In het koninkrijk Alban gaat het volk gebukt onder het schrikbewind van koning Keldec. Het gebruik van magie is er verboden. Contact met een van de vele magische wezens die het land bevolken, wordt steeds vaker met de dood bestraft.<br/><br/>De vijftienjarige Neryn is samen met haar vader op de vlucht voor de krijgers van Keldec. »
 
 
 
 
 

Reigers vlucht
Reigers vlucht by Sophie Lucas
Er dreigt oorlog in het keizerrijk Yuan. De jonge prinses Mei Lin kan zich moeilijk schikken in de ceremoniële rol die in het keizerrijk voor haar is weggelegd. Wanneer ze kennismaakt met paleisdienaar Cang Lu, een jongen met bovennatuurlijke gaven, komt ze een complot op het spoor dat haar leven, dat van de keizer en zelfs het hele rijk bedreigt. »
 
 
 
 
 

De ogen van de wolf
De ogen van de wolf by W.M. Caers
 »
 
 
 
 
 

De bronnen van het kwaad
De bronnen van het kwaad by Markus Heitz
Kort voor zijn dood voorspelt een monnik dat de Donkere Tijd zal...... »
 
 
 
 
 

Fatale Erfenis
Fatale Erfenis by Markus Heitz
In het laatste deel van De Donkere Tijd werden de legerscharen van Govan vernietigend verslagen, de aanhangers van Tzulan gaven zich gewonnen. Op het nippert... »
 
 
 
 
 

De magie van de macht
De magie van de macht by Markus Heitz
Kort voor zijn dood voorspelt een monnik dat de Donkere Tijd zal...... »
 
 
 
 
 

Het oog van Tzulan
Het oog van Tzulan by Markus Heitz
Kort voor zijn dood voorspelt een monnik dat de Donkere Tijd zal...... »
 
 
 
 
 

Academische boys
Academische boys by Terry Pratchett
‘Stibbond, het is jouw taak de tegenstander te straffen voor elke overtreding.’

‘Bedoel je niet dat ik beide ploegen moet bestraffen, Aartskanselier?’ vroeg P... »
 
 
 
 
 

Houzee!
Houzee! by Terry Pratchett
<p>De boot was ergens op vastgelopen. ‘Lijkt wel een… kip, pa!’ ‘Kippen kunnen toch niet zwemmen!’ ‘Deze is van ijzer, pa!’ Pa rende naar achterin de boot. Het ... »