Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Een verschrikkelijke schoonheid by Libba Bray De zestienjarige Gemma groeit op in India aan het eind van de negentiende eeuw. Wanneer haar moeder overlijdt, krijgt ze een angstaanjagend visioen, waarover ze... »
Ik ben er even niet by Hape Kerkeling Voor iedereen die deze beroemde tocht gemaakt heeft of wil maken
Duitsland heeft zijn eigen Paul de Leeuw: Hape Kerkeling. »
De ochtendgave by A.F.Th. van der Heijden Oorlog en vrede in Nijmegen. Het is 9 juli 1672. Op de dag dat de troepen van Zonnekoning Lodewijk XIV Nijmegen innemen, blijkt de jonge bruid van Kasper Sonman... »
Odyssee by Homerus In de Odyssee wordt het verhaal verteld van de tien jaar durende zwerftocht van Odysseus na de val van Troje. Het verhaal over de terugkeer van een heldenfiguur is een ander motief dat men ook in de epische tradities van andere volkeren aantreft maar alleen de Homerische pozie is in staat gebleken dat de gebeurtenissen en figuren zo gestalte te geven dat zij voor altijd in het geheugen van de mensheid staan gegrift. »
Dochterlief by Chris Fabry June Bug reist met haar vader in een camper door het land. Op een dag ziet ze in een supermarkt een compositietekening van zichzelf hangen met daaronder de woor... »
De souffleur by D. Carrisi Zes linkerhanden, vijf lijken. Deze gruwelijke ontdekking zet een onderzoek in gand, dat alle ervaring en inzet vereist van een speciaal rechercheteam. De tijd dringt, want het zesde slachtoffer is mogelijk nog in leven.
De rechercheurs staan tegenover een ongrijpbare tegenstander. »
En we noemden hem Christian by Anthony Bourke & John Rendall John Rendall en Anthony Bourke, twee Australische backpackers die in 1969 naar Londen kwamen, werden tegen wil en dank verliefd op een speelse welp die bij Harr... »