Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Turks voor zelfstudie by Fatma Sanlimeral <p><em>Turks voor Zelfstudie</em> is het ideale leerboek voor wie zich de beginselen van de Turkse taal wil eigen maken. Ook als u nog geen voorkennis van het T... »
Leer een taal door middel van beelden!
Beelden helpen enorm bij het onthouden van de woordensch... »
Prisma basisgrammatica Nederlands by Henriette Houet <p>De Prisma <em>Basisgrammatica's</em> behandelen de grammaticale grondbeginselen van een taal.</p><p>Op de linkerpagina vind je duidelijke uitleg, op de recht... »
Boeren, beemden, bossen en beesten in de Baronie van Breda by Christ Buiks Toponiemen zijn namen die eeuwenlang in gebruik waren voor akkers, weilanden, bossen, beemden en andere landschapselementen. De oude namen vertellen het verhaal... »
Zo doen wij dat nu eenmaal by Erna van Koeven Een op de drie basisscholen in Nederland draagt de protestants-christelijke signatuur. Het merendeel hiervan is 'open' protestants-christelijk. Dit zijn scholen... »