Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Sociale media en journalistiek by Bart van Belle & MichaëL. Opgenhaffen Journalisten, er bestaat meer dan Twitter en Facebook! Ook journalisten zijn in de ban van sociale media. Toch beperkt hun kennis zich vaak tot de basistechnie... »
Te wapen! by Eric Vrijsen Te wapen! in het kielzog van een krimpende krijgsmachtEric VrijsenVoor Elsevier schrijft Eric Vrijsen onder meer over het Haagse defensiebeleid. Naast de politi... »
De eerste interviews by C.K. Elout DE EERSTE INTERVIEWS<br/><br/>De negentiende-eeuwse vraaggesprekken van een journalistiek pionier<br/><br/>Lang voordat het voor journalisten gebruikelijk was o... »
Auteursrecht en pers by Wim Criel Bronnen checken is meer dan googelen <strong>Mag ik een foto van het Atomium in mijn persartikel gebruiken? Of een artikel uit de krant posten op mijn blog? Wat... »
Journalist en recht by Jan van Vegchel & Maarten van den Berg Als journalist kom je dagelijks in aanraking met het recht. Wat mag wel en wat mag niet? Je rechtsgevoel helpt je daarbij een eind op weg, maar het is in veel g... »
Sociale media en journalistiek by Bart van Belle & MichaëL. Opgenhaffen Journalisten, er bestaat meer dan Twitter en Facebook! Ook journalisten zijn in de ban van sociale media. Toch beperkt hun kennis zich vaak tot de basistechniek... »
Internationale economie in het nieuws by Paul van der Cingel Een groot deel van de Nederlanders is `economisch ongeletterd. De hoogte van de werkloosheid? De doelstelling van de Europese Centrale Bank? Velen weten het nie... »