Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De spionne van Manhattan by Roberta Rich New York, 1939. In ‘De spionne van Manhattan’ van Roberta Rich heeft Giddy Brodsky geluk met haar baantje als sigarettenmeisje in een jazzclub in Manhattan, ter... »
De kleine pottenbakkerij by Anne Labus De kleine pottenbakkerij is het vierde deel in de Klavertjes-serie van Anne Labus. Moya is geen gewone pottenbakker; ze is een kunstenaar met een enorme passie ... »
De bibliotheek vol herinneringen by Kate Storey In De bibliotheek vol herinneringen van Kate Storey bouwt Sally al drieënveertig jaar lang aan haar bijzondere bibliotheek. Elk jaar, op de verjaardag van haar ... »
Tel de sterren by Kim van Alkemade 1960, New York. Rita Klein moet haar studie opgeven omdat ze zwanger raakt. Ze leert Jacob Nassy kennen, een Nederlandse man wiens moeder verdwenen is in de oor... »
Onderstromen by Tamara McKinley Vlak na de Tweede Wereldoorlog keert Olivia Hamilton vanuit Engeland terug naar haar geliefde Australië, waar haar moeder pas is overleden. In haar geboortedorp... »
Oude vriendschap by Erica James Het kustplaatsje Angel Sands kent vele Bed & Breakfasts, huurhuisjes en hotels, maar Paradise House, dat gerund wordt door de familie Baxter, heeft het mooiste ... »
De vrouwen van het Grand Hôtel by Ruth Kvarnström-Jones Lees De vrouwen van het Grand Hôtel, het eerste deel in de nieuwe serie van Ruth Kvarnström-Jones, De parels van Stockholm. De achttienjarige Ottilia Ekman arri... »
Zomerstorm by Tamara McKinley Om haar 75ste verjaardag te vieren, besluit Miriam Strong een familiereünie op haar landgoed Bellbird Station te houden. Ze ziet ernaar uit iedereen na lange ti... »
Wat ik je wil zeggen by Courtney Walsh ‘Wat ik je wil zeggen’ van Courtney Walsh is het derde en laatste deel in de serie Terug naar het eiland. Emma Woodson hoopt dat de straten van Nantucket en de ... »
Zandpaleis by Irene Hannon <p>‘Zandpaleis’ van Irene Hannon is het tiende deel in de Hope Harbor-serie en opnieuw een heerlijk feelgoodverhaal om bij weg te dromen.</p><p>Vienna Price had... »