Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
The Naked chef by Jamie Oliver Ik ben dol op dit boek! Het is het eerste boek dat ik heb geschreven. Wie had ooit kunnen denken dat de jongen die het slechtst kon spellen van de hele school u... »
Kookboek voor een rustige buik by Mirte Kaan <p><strong>Eindelijk van die eeuwige buikpijn af! </strong></p><p>Dit kookboek is een uitkomst voor iedereen die te maken heeft met gevoelige darmen, en in het ... »
Salade by Peter Gordon het nieuwe hoofdgerecht... »
Keilekker op de kleine kamado by Bas Smidt, Jeroen Hazebroek & Leonard Elenbaas Velen die een kleine Kamado-bbq hebben aangeschaft gebruiken deze om klein te grillen. Daar zijn ze ook prima voor geschikt vanwege het compacte formaat. Er is ... »
Koken in het weekend by Hildeweer Geen tijd om elke dag te koken? Geen zin in ongezonde, kant-en-klare maaltijden? Geen geld voor foodboxen of afhaalgerechten?<br/><br/>Dan is dit boek de ideale... »
Een boek over brood by Issa Niemeijer Brood is dagelijks en vertrouwd, maar Een boek over brood is uitzonderlijk en verrassend. Terwijl het je leert hoe je de perfecte baguette kunt maken, brengt he... »
Oprah's favoriete gerechten by Oprah Winfrey <b>Oprah Winfrey geeft haar succesrecepten voor een gezond leven in haar eerste kookboek.
'Echt eten is een kunstvorm. Een gave om te delen.' - Oprah Winfrey<... »