Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Maar ik wil niet dat je doodgaat kamishibai vertelplaten by Katelijne Depoortere ‘Jij mag nog honderd jaar mijn opa zijn’, glimlacht Merijn.Opa’s blik wordt triest.Het hangt al langer in de kamer.Het fluistert door het huis.Het draait rond b... »
Het is oké om je niet oké te voelen by Megan Devine <p>In 'Het is oké om je niet oké te voelen' leert rouwcoach Megan Devine je liefdevol om te gaan met rouw en verlies.
Over hoe mooi het was by Kim Huijben Word auteur van je eigen levensboek. ‘Over hoe mooi het was’ neemt je mee op reis door je eigen herinneringen en ervaringen, met als doel iets prachtigs na te l... »
Doodgewoon by Jose den Ronde-Van Dun In Doodgewoon deelt José den Ronde – van Dun met jou haar gesprekken met haar overleden jeugdvriend Jozef, waardoor je een bijzondere inkijk krijgt in doodgaan,... »
Wij zijn als de dood voor de dood by Lia Hebbink-Verbruggen Het coronavirus houdt de wereld in zijn greep. Heel veel mensen worden hierdoor geconfronteerd met hun angst voor de dood. Want het lijkt zo definitief, maar da... »
De slechtnieuwsbrenger by Filip Cauwelier <p>'Je staat met een bom voor de deur. En die moet je zo snel mogelijk doen afgaan.'
Filip Cauwelier begeleidt slachtoffers in rampspoed. Hij is de man di... »