Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Hermans Honderd by Ik schrijf omdat ik in iedere gedachte die ik vergeet, verloren ga.Willem Frederik Hermans Honderd jaar geleden, op 1 september 1921, werd Willem Frederik Herma... »
De Grote Vlaamse Striproman by DE GROTE VLAAMSE STRIPROMAN, bestaat die wel?Met de opkomst van de graphic novel is het overduidelijk dat strips niet langer strips zijn. Of men stripromans nu ... »
Een gevaar dat de ziel in wil by Andreas Burnier Andreas Burnier was niet alleen de schrijfster van hooggeprezen romans als Een tevreden lach en Het jongensuur, maar ook een befaamd essayiste die als eerste op... »
Bart Stouten over Proust & Beckett by Bart Stouten In dit boek keert Bart Stouten terug naar zijn grote literaire liefdes die hem een leven lang inspireerden: Beckett en Proust. Hij bezoekt opnieuw Parijs, waar ... »
Ogenblik & eeuwigheid by Joke J. Hermsen In <i>Ogenblik & eeuwigheid</i> doet Joke J. Hermsen twee dingen tegelijk. Zij maakt de balans op van wat zij in de afgelopen twee decennia aan beschouwend werk... »