Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De aarzeling by A. Bouwma de Aarzeling
ANN BOUWMA
Jonge mannen in een klein Fries dorpje willen in de jaren na de Tweede Wereldoorlog ontsnappen aan de verstikkende armoede. ‘De overka... »
Zeg nooit nooit by Henny Thijssing-Boer Henny Thijssing-Boer
Zeg nooit
nooit
De voorbereidingen voor het huwelijk van Marrie en Jacco zijn in volle gang en Marrie leeft in een roes nu alles dichterbij... »
Een sprookje (Special Mediahuis 2020) by Danielle Steel Een sprookje van Danielle Steel is het perfecte vakantieboek: boordevol romantiek, met een sprookjesachtige locatie en een kwade stiefmoeder.... »
Wilde rozen by Damesschrijfbrigade Dorcas Wilde Rozen / Tweede Boek... »
Een zwerver komt thuis by Julia Burgers-Drost Welmoed Prakken, pas weduwe geworden, woont alsnoodoplossing een tijdje met haar baby in bij haar ouders.Wanneer haar moeder van een kluizenaar een oud huisje b... »
Kussen met de getuige by Sophie Pembroke Hotelmanager Eloise háát het om in de schijnwerpers te staan, en nu moet ze bij een celebritybruiloft als stand-in optreden voor een bruidsmeisje! Ze moet daarb... »