Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» » »
 



Twee landen in mijn hart
Twee landen in mijn hart by Hester Stafleu, Janneke Boogaard & Tineke van der Zanden
kleurrijke families in Rivierenland.... »
 
 
 
 
 

Recht op menswaardig bestaan
Recht op menswaardig bestaan by Acvz
 »
 
 
 
 
 

Kleine stappen van grote betekenis
Kleine stappen van grote betekenis by Floor ten Holder
 »
 
 
 
 
 

Somalische nieuwkomers in Nederland
Somalische nieuwkomers in Nederland by H. van den Tillaart
 »
 
 
 
 
 

Yadeen
Yadeen by Joke van der Zwaard
 »
 
 
 
 
 

Arm en kansrijk
Arm en kansrijk by Abhijit Vinayak Banerjee & Esther Duflo
een nieuwe visie op het bestrijden van armoede. Jaarlijks worden miljarden aan overheidsgeld uitgegeven om de armsten in...... »
 
 
 
 
 

Het gespleten geweten
Het gespleten geweten by Andre Gantman
 »
 
 
 
 
 

Bewogen Terugkeer
Bewogen Terugkeer by Diana Geraci
 »
 
 
 
 
 

'Indisch is een gevoel'
'Indisch is een gevoel' by M. de Vries
Indische Nederlanders: de grootste immigrantengroep die zich ooit in Nederland heeft gevestigd. Er is niet zo veel over ze bekend, en al helemaal niet over hun nazaten. Daarover gaat dit boek: de kinderen en kleinkinderen van de Indische immigranten van de jaren '50, de tweede en derde generatie (gemiddeld 55 en 35 jaar). »
 
 
 
 
 

Monitor Racisme & Extremisme
Monitor Racisme & Extremisme by
Dit rapport gaat over extreemrechts in Amsterdam in het huidige tijdsbestek, in de periode vanaf 2004. Er wordt verslag gedaan van een onderzoek in opdracht van... »