Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Leef als een vorst by A. Hiele Leef het leven is het motto van dit boek. Geef extra geld uit om te leven als een vorstin de ongekroonde koningin van uw eigen rijk. Dus doe wat u wenst en verm... »
De invoering en de uitvoering van de levensloopregeling by G.J.B. Dietvorst Vanaf 1 januari 2006 heeft iedere werknemer het wettelijk recht om jaarlijks 12% van zijn loon fiscaal vriendelijk te sparen voor een periode van extra verlof. ... »
Geldgids voor de handygirl by N. Oosterbaan In Geldgids voor de handygirl worden op heldere wijze de belangrijkste geldzaken uitgelegd. Het gaat er niet om volledig te zijn, maar om duidelijkheid te schep... »
Toepassingen van de Wet IB by E. Wasch de Wet IB in de praktijk voor ondernemers, particulieren en de DGA... »
Financiele planning voor de ondernemer by M. van Ravesteyn & R. de Ruijter De Reeks Financi Dienstverlening is een initiatief van Kluwer i.s.m. financi dienstverleners, verzekeraars en banken. Elk deel in de reeks behandelt een actue... »
Redlining in Nederland by M. Aalbers Redlining is de identificatie van een specifieke buurt waar men geen of alleen heel moeilijk een hypotheek kan krijgen. In Nederland werd redlining altijd afged... »