Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Loslaten by Ria van der Ven-Rijken Een prachtige, invoelende roman van Ria van der Ven-Rijken, auteur van onder meer De familieband en Kostbaar verlies<br/> <br/>Als Timons vrouw Nynke verongeluk... »
Zeer oud zeer by Julia Burgers-Drost & Marjolein van Diest Zeer oud zeer, de nieuwe roman van Marjolein van Diest, bekend van Niet alleen, maar samen<br/> <br/>Emma Buitens is goed in knopen doorhakken. Daarom besluit z... »
Double date by Hetty Luiten Twee charmante artsen (net dertig) zoeken twee beeldschone vrouwen om mee te stappen.Door deze contactadvertentie besluiten de Rotterdamse vriendinnen Elise en ... »
Raadsels rond het duinhuis by Julia Burgers-Drost Anne ter Brugge gaat als vakantiehulp werken in een strandpaviljoen aan zee. Eigenaresse Jollie bemiddelt in de zorg voor onderdak in een duinhuis waar Anne, sa... »
Een kwestie van karakter by Henny Thijssing-Boer Het hele dorp was ondersteboven van de dood van Gerlof Kuper. Zo jong nog en ook met zijn jonge vrouw Annelot waren ze zeer begaan. Korte tijd later besluit Ann... »
Gelukkig begin by Gerda van Wageningen De jonge styliste Meike Verhoef neemt de opdracht aan om de prachtige witte villa van Anna en Eugen de La Bruyere opnieuw in te richten. Het geld lijkt wel niet... »
Witte rozen by Gerda van Wageningen Topauteur Gerda van Wageningen schrijft over orgaandonatie in Witte rozen. Robines tante is ernstig ziek en heeft een nieuwe nier nodig, bij voorkeur van een le... »
Marie-José by Humphrey Dahlberg Marie-José is een vrouw van rond de dertig, die een broer-zus verhouding heeft in haar huwelijk. Zij doet er alles aan om bij haar man onder de aandacht te kom... »
Overwinning by Jan W. Klijn Vervolgdeel op Oorlogstijd langs de Lek rondt het verzetsverhaal in de Alblasserwaard af. <br/><br/>Er lijkt nog geen eind aan de Tweede Wereldoorlog te komen e... »