Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» » »
 



Wat leuk is en wat niet
Wat leuk is en wat niet by Erik Bindervoet & R.J. Henkes
... »
 
 
 
 
 

Uit het autowrak gezaagd
Uit het autowrak gezaagd by J. van Heerden
Is een verhoogde stoeprand, die Theo van Gogh in tijden van corpulentie nodig had om op zijn fiets te stappen, niet een gepast monument voor hem? Heeft Willem F... »
 
 
 
 
 

Het verbod vlees te eten
Het verbod vlees te eten by Desiderius Erasmus
In dit traktaat aan de bisschop van Bazel verzet Erasmus zich tegen de uitgebreide regelgeving van de katholieke kerk - in het bijzonder het verbod om gedurende... »
 
 
 
 
 

Een beeld van een stad
Een beeld van een stad by B. Vanheste
Vlaamse wandeling door Nijmegen... »
 
 
 
 
 

Over de ervaring
Over de ervaring by Michel De Montaigne
Michel de Montaigne heeft bijna zijn hele leven uitvoerig - en voor zijn tijd schandalig openhartig - over van alles en nog wat nagedacht: over vriendschap, mac... »
 
 
 
 
 

Inktpatronen
Inktpatronen by E. Bruinsma & Hans Renders
De Tweede Wereldoorlog En Het Boekbedrijf In Nederland En
Vlaanderen... »
 
 
 
 
 

De encyclopedie van de domheid
De encyclopedie van de domheid by M. van Boxsel
Domheid valt niet uit te roeien zonder ook de mens uit te roeien, maar dat zou een domheid in het kwadraat zijn. De enige uitweg is het verzinnen van steeds nieuwe strategieën om de domheid het hoofd te bieden. Domheid is zo bezien de motor achter onze beschaving. »
 
 
 
 
 

In de ban van de hobbit
In de ban van de hobbit by J. Vanhecke
leven en werk van Tolkien... »
 
 
 
 
 

Overvloed
Overvloed by H. Groenewegen
kritieken en kronieken over poezie... »
 
 
 
 
 

Hoe de wereld in elkaar zit
Hoe de wereld in elkaar zit by B. Tromp
Hoe De Wereld In Elkaar Zit... »