Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Spreken met impact by Stefanie Van Moen <p>Ben je bang dat jouw stem verloren gaat in de massa? Krijg je klamme handen alleen al van de gedachte om een speech te geven of een vergadering te leiden? En... »
De Oostakkerse gedichten by Hugo Claus <p>Met de bundel De Oostakkerse gedichten (1955) vestigde Hugo Claus (1929-2008) zijn reputatie als een van de belangrijkste vertegenwoordigers van de poëziever... »
De diefstal van April by Kathleen Verbiest <p>Februari 2020, net voor de eerste coronagolf. In een supermarkt in Barcelona zakt een man in elkaar. In Valencia valt een vrouw voor een collega, en in Madri... »