Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Stil maar by Jolanda Bloem Eventjes ontsnappen naar een wereld van rust.Mijn gedichten nemen je mee naar plekken waar je hoofdtot rust komt en waar de stilte je hart langzaam opent.Als je... »
Omhoog Slaan by Anke van Oostveen, Douwe Hovingh & E.W. Claassen »
SPELEN MET WOORDEN by Elle Werners Citaat uit een recensie van Eline van der Boog:'In het vrij associëren ligt een kracht verscholen om de realiteit behapbaar en wellicht zelfs dragelijk te maken... »
De doodstrompet by Paul Demets <p>Wat doe je als je met je ogen knippert en een spoedarts zegt dat je hart opnieuw klopt?</p><p>In De doodstrompet kijkt Paul Demets met een vernieuwde blik na... »
Wildnissen by Xavier Roelens In een wereld die op een klimaatramp afstevent, koos Xavier Roelens toch voor zelfgemaakte kinderen. Nu voelt hij de verantwoordelijkheid. Met moeder de angst a... »
Het Woord als Lafenis by Drs. Johannes G.M. De Vries In ‘Het Woord als Lafenis’ bespreekt de auteur, drs. J.G.M. de Vries,60 gedichten die op klassiek-poëticale leest zijn geschoeid. De gedichten zijn afkomstig u... »
Later by Marcellinus Van der Eng De vijftig sonnetten van Later zoeken in de beperking van de vorm de vrijheid op. De beperking van het rijm, metrum en de versvorm wordt de vrijheid van Later e... »
Tranen die de wereld niet ziet by Elle Werners Je weet niet precies waar de sneeuw gaat vallen. Dat is altijd een beetje afwachten. Dus, nou ja, een boekje lezen als het buiten flink gaat sneeuwen is een goe... »